Yamaç Paraşütü Uçuşlarımız

Yamaç Paraşütü Uçuşlarımız

Yamaç paraşütü, tüm dünyada popüler olan ve ülkemizde de sıklıkla yapılan, giderek popülaritesi artan bir extrem spordur. Özgürlük hissini insanlara sonuna kadar yaşatan bu özel spor ülkemizde de çok fazla noktadan yapılabilmektedir. Özel ekipmanlara, deneyimli ve eğitimli uzman pilotlara ihtiyaç duyan bu özel spor uçma hissini insanlara doyasıya yaşatmaktadır.

İstanbul Yamaç Paraşütü

yamaç paraşütü istanbul

Tekirdağ Yamaç Paraşütü

yamaç paraşütü tekirdağ

Yamaç Paraşütü Genel Bilgi

Yamaç paraşütü yapmak isteyen ziyaretçiler tandem uçuşlar gerçekleştirmektedir. Tandem uçuşlar, uzman bir pilot eşliğinde ikili yapılan uçuşlardır. Tüm ekstrem sporlar içerisinde kaza oranı en düşük olan spordur. Hemen her yaştan insanın kolaylıkla yapabileceği ve adrenalinin tadına varabileceği bu sporu yapmak için İstanbul Extrem, en önemli kulüplerin başında gelmektedir. 

İstanbul Extrem; 20 yıllık uçuş tecrübesi ile ülkemizde ve dünyada çok saygın bir konumda bulunmaktadır. 20 yıllık süre boyunca 10000’in üzerinde başarılı uçuş ve yüzde yüz memnuniyet ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesinde bulunan bütün pilotlar alanında uzman, eğitimli ve tecrübelidir. Tüm ekip THSF lisanslı, THK ve FAI onaylı belgelere sahiptir. 

Günlük hayatın bütün baskılarından, stresinden ve yoruculuğundan kaçmak için harika bir fırsatınız var. Yamaç paraşütü ile yeni yerler keşfedebilirsiniz, uçmanın gerçek hissini tadabilirsiniz. Tüm bunları yaparken de adrenaline ve özgürlüğe doyacağınızı garanti ediyoruz. Doğanın muhteşem güzellikleri arasında; yemyeşil ormanlarda, masmavi denizlerde özgürce uçup bulutlara uzanabilirsiniz.

Kendinizi yeniden keşfetmek, yapabileceklerinizin sınırsız olduğunu öğrenmek için yamaç paraşütü en özel araçlardan birisidir. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle tadına doyulmaz ve unutulmaz anılar yaşamak için uçuşlar yapabilirsiniz. Tüm özel günlerinizi, yıl dönümlerinizi ve hatta evlilik tekliflerinizi yerden yüzlerce metre yukarda ve adrenalin dolu iken gerçekleştirebilirsiniz. 

Yamaç Paraşütü Deneyimi

istanbul parachute
İstanbul paragliding

Şehirden çok da uzaklaşmadan bambaşka bir doğaya gitmenin keyfini çıkarın… Şehrin yorucu ve boğucu havasından sadece birkaç saatlik mesafede yeşil ile mavinin birleştiği, doğanın bozulmadığı harika lokasyonlar sizleri bekliyor.  Günübirlik bir kaçamak yapmak ya da hafta sonunu özelleştirmek için İstanbul Extrem ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hafta sonu kamp, deniz, trekking yapıp aynı zamanda uçma fırsatınız da bulunmakta. Çok özel konumlarda deniz kanarında ya da orman kenarında muhteşem bir kamp yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel deneyimi de yaşayabilirsiniz. 

yamaç paraşütü tandem
iki kişilik yamaç paraşütü

Yamaç Paraşütü Uçuşu

İnsanoğlu yüzyıllardır uçmanın ve gökyüzünde olmanın hayalini kurmuştur. Kuşlar gibi uçmanın ve masmavi sonsuz gökyüzünün ötesini keşfetmek istemiştir. Çok farklı metot ya da araçlarla uçma deneyimi günümüze kadar gelişerek gelmiştir. Yamaç paraşütü de bu araçların en önemlilerinden birisidir. Fakat yamaç paraşütü ekstre bir motora ya da hava aracına ihtiyacınız olmadan uçmayı sağlamaktadır. Uçmaya elverişli olan hemen her gün yamaç paraşütü ile uçuş yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Yaşadığınız yerleri bir de gökyüzünden keşfetmeye hazırsanız hemen harekete geçin. Bu sonsuz özgürlüğün, mutluluğun, eğlencenin ve adrenalinin keyfini kaçırmayın.

Yamaç paraşütü sanılanın aksine pahalı olmayan bir spordur. Hemen herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ve adrenalini bütün vücudunda hissedebileceği bir spordur. Siz de bu muhteşem deneyimleri yaşamak ve gökyüzünde çok özel fotoğraflarınız ve videolarınızın  kaydedilmesini istiyorsanız İstanbul 

Extrem ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitesi üzerinden satın alacağınız dijital bilet ile istediğiniz bir tarihte uçuş yapabilirsiniz. Satın aldığınız biletler ile sevdiklerinize çok özel sürprizler yapabilirsiniz. Arkadaş grubunuzla beraber bütün iş ya da okul stresinizi atacağınız bir tatil programı planlayabilirsiniz. Satın alacağınız biletler dijital olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda biletlere transfer, fotoğraf ve video ücretleri de dahildir.

Yamaç paraşütü ve biletler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Yamaç Paraşütü Fiyatlarımız

₺500/ 1kişi
₺1000/ 1 kişi
₺2800/ 1 kişi
₺950/ 2 kişi
₺1800/ 2 kişi
₺5000/ 2 kişi
Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?