İstanbul Extrem

Biz Kimiz ?

İstanbul Extrem olarak Yamaç Paraşütü ve ATV safari alanlarında hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır gönül vererek yaptığımız sporları mesleğimiz haline getirmiş bulunmaktayız. İnsanın sevdiği işi yapmasının başarılı olması için en önemli faktörlerden birisi olduğuna inanmaktayız.

2010 yılında İnter Paraşüt olarak başladığımız bu serüvende, 2017 yılında AktivitePark'ın da dahil olmasıyla faaliyet alanlarımızı genişlettik. 2022 yılı itibari ile İstanbul Extrem ile beraber çok daha geniş kitlelere başta yamaç paraşütü ve ATV safari olmak üzere ekstrem sporları tanıtmayı hedeflemekteyiz.

En büyük önceliğimiz ekstrem sporlarda temel ilke olan ‘Güvenlik’tir. Tüm ekip üyelerimiz alanlarında uzman ve seçkin pilotlardır. Yaklaşık 20 yıldır yamaç paraşütünü profesyonel olarak yapan bir ekibimiz bulunmaktadır. Yüzde yüz memnuniyet ve güler yüz mottosuyla hareket etmekteyiz. Doğaya ve adrenaline gönül veren ve hayatının merkezinde tutan bir ekip ile faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Ziyaretçilerinin Doğum Günü, Evlilik Teklifi ve Yıl Dönümü gibi özel günlerinde onlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Tüm ekip üyeleri THSF lisansına sahiptir. Aynı zamanda ekip üyelerimiz FAI ve THK onay belgeli uzman personellerdir.

Uzman pilotlarımızdan Burhan Felek aynı zamanda kulübümüzün kurucusudur. Burhan Felek, 9 Eylül 1991 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Burhan Felek, üniversite eğitimini İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında sürdürmüştür.  ABD’de aldığı ekonomi eğitiminin ardından yamaç paraşütü ile ilgilenmeye başlamıştır. Yamaç paraşütünün daha geniş kesimlere ulaşması amacıyla İnter Sportif Havacılık’ın kurucuları arasında yer almıştır.

Uzman pilotlarımızdan Gizem Aydoğan 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Gizem Aydoğan, 2019 yılında yamaç paraşütü ile tanışmıştır. İnter Paraşüt, Aktivite Park ve İstanbul Extrem’de görev almaktadır.

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?