Çerkezköy ATV safari 2023

Atv Safari

Çerkezköy ATV safari

Yoğun iş hayatının yaratmış olduğu streslerden az vakit bile olsa uzaklaşmak için bir kişi kendine heyecanlı bir aktivite seçmektedir. Söz konusu adrenalin olduktan sonra adrenalinin en doruk noktasının aktivite olarak ilk ATV safari gelmektedir. Bir kişi sevdikleri ve ailesi ile birlikte doğanın içerisinde heyecanlı bir gezintiye çıkmak için ATV safari ile adımlar atarak, şehir içi hayatının monotonluğundan kaçabiliyor.

ATV safari heyecanını bütün bedeni ile yaşamak isteyen kişiler için en ideal parkurlardan birisi Çerkezköy’de bulunuyor. Çok farklı sayılarda parkur yerleri almaktadır. Özgür ve adrenalin potansiyeli yüksek ATV safari için parkurun öneminin oldukça çok fazla olduğu düşünüldüğü zaman Çerkezköy ATV safari tercih edebileceğiniz ilk duraklar arasında yazılabiliyor.

Çerkezköy ATV safari

Çerkezköy ATV Safari Hizmetleri

Çerkezköy’ün sahip olduğu eşsiz en doğal doğa manzarası içerisinden geçerken birçok tepeler, köyler, çamurlar, su birikintileri ve daha çok farklı zorluklar ile karşılaşarak harika bir ATV deneyimi yaşanabilmektedir. ATV safari turları organize etmekte olan firmalar, Çerkezköy’de yer almakta olan şirketlerde, su geçirmez bir kıyafetler vermektedir.

ATV’yi sürmek ve güvenliği sağlamak için kaskı, çizme ve eldiven hizmetleri sunuluyor. ATV parkuru boyunca herhangi bir kayıpların olmaması için rehberlik hizmetleri veriliyor. Bu spor safarisi boyunca yanlış yollara gitmemek için rehberin iyi takip edilebilmesi ve parkurun dışına çıkılmaması çok önem taşımaktadır. ATV safari sporuna katılabilmek için bir kişinin yaşı 16 yaşından büyük olması gerekiyor. Yaklaşık olarak 15 dakikalık bir sürüş eğitiminden sonra 60 dakika sürmekte olan ATV safari heyecanı başlamaktadır.

Çerkezköy ATV safari heyecanı hafta sonu ve hafta içi olmak üzere her vakit yaşanabiliyor. Çay molaları, su geçirmez kıyafetler, eldivenler, çizmeler, rehberlikler ve kask hizmetleri bulunuyor. Çerkezköy ATV safari merkezimizde çocuklu aileler için oyun parkları bulunuyor. Çerkezköy’ün harika doğası içerisinde bulunmakta olan mükemmel bir safari heyecanını yaşayabilirsiniz. Özellikle aşırı Zorlu parkurları seven kişiler için ve engebe olan kişiler için Çerkezköy safari merkezinin daha ideal bulunduğu ifade ediliyor. Doğa ile iç içe adrenalin dolu ve yaşam dolu bir aktivite için ATV safari heyecanı 45 dakika sürüyor. Bu 45 dakikadan önce yaklaşık 15 dakikalık bir sürüş eğitimleri bulunuyor.

Sabah organizasyonlarına katılmak isteyen kişiler için sınırsız çaylar ve kahvaltılar bulunuyor. Tozu dumana katmak isteyen kişiler için ideal olarak biliniyor. Arazinin en önemli bölümü ise toz cinsindendir. Yağmurlu havalarda ise, çamurlu arazi ile karşı karşıya kalmak zorunda kalınıyor. Bu çamurlu arazi bile ATV safari heyecanını daha da katlıyor.

Çerkezköy ATV Safari Deneyimi

Mükemmel bir adrenalin harika doğa oluşu içerisinde yaşamak isteyen insanlar için en iyi duraklardan birisi Çerkezköy olduğu söyleniyor. ATV safari parkuru olmak üzere birçok çamurlar, tozlar ve çukurlara sahip olan Çerkezköy ATV safari parkurları mükemmel bir deneyimini yaşamak isteyen kişileri davet ediyor. ATV safari çok eğlenceli bir doğa sporu olarak kullanılıyor. Hatta 2 grup motorlu araçları mevcuttur. 4 tekerlekli araç tasarımları olmak üzere motosikletlerde çok benziyor. 

Arazi araçlarının yapılmış olduğu yerlerde özellikle ormanlık alanlar, Göl kıyıları ve doğa kıyılarıdır. Böylece doğadaki sporları sevmekte olan kişiler için bir adrenalin patlaması düşünmekte olan kişiler için eğlenceler ve macera dolu bir gün yaratmak için favori tercihi haline geliyor. Doğa koşullarının farklı uygun ATV’lerine binerek, bazen sulu ve bazen çamurlu vadilerde Çerkezköy’ün doğal güzelliklerini yaşamak ve keşfetmek için bu spor ile anılarına yeni anılar eklemek isteyen bir kişi, özel bir ortamda bulunmaktadır.

Heyecan ve adrenalini sağlamakta olan belirli alanların keyfini çıkartmak için katkıda bulunuyor. Ayrıca bunların yanı sıra, ATV turları yapmak için birçok yer bulunuyor. Çerkezköy safari tutkunlarının en çok ziyaret etmiş olduğu yerlerden biridir. Keyifli molalar bulunmaktadır. Bu ATV safarinin maliyeti her bütçeye uygun bir biçimde yapılmıştır. Birçok safari meraklısı en iyi bölgelerden olduğunu belirterek tercih ediyor. Arazinin büyük bir bölümü kumdan oluşturulmuştur ve çok tozlu bir Safari deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Çerkezköy ATV safari öncesinde yaklaşık 15 dakikalık bir eğitimler veriliyor. Yoğun bir iş hayatı temponuza ve monotonlaşmış hayatınıza bir mola vermek için, boş zaman aktivitelerinde eğlenme şansı ve rahatlama şansı verebilirsiniz. Bu sürede ise deniz kenarlarında ve yeşil ormanlarda müzik dinlerken mis kokulu patlamış mısır keyfi yapabilirsiniz ve tarihin en tozlu sayfalarını aydınlatmakta olan müzelerini keşfedebilirsiniz. Ve tüm bunların yanı sıra dolu anlar ve yeni maceralar yaşamak isteyen kişiler Çerkezköy ATV safari ile heyecanlı bir doğa turuna başlayabilmektedir.

İstanbul Extrem Yamaç Paraşütü ve Atv safari turlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 542 492 20 22

Whats için Buraya Tıkla

İnstagram İçin Buraya Tıkla

Atv Safari

Paylaş :

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atv Safari

Paylaş :

Herhangi bir sorunuz mu var ?

Profesyonel Müşteri Temsilcilerimizden Yardım Alın

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?