Kemerburgaz ATV Safari 2023

Atv Safari

Kemerburgaz ATV Safari

Macera severlerin eğlenilecek boş zamanlarında ve hafta sonlarında motosiklet benzeri araçlarla ormanlık ve dağlık alanlarda yaptıkları ATV safari turları birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Kemerburgaz ATV safari eğlenceli gezi turları muhteşem manzaralı yerlerde özel eğitmenler tarafından sürüş eğitimi verilerek güvenilir ve keyifli bir şekilde yapılmaktadır. 

Dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul’un mavi ve yeşil alanların iç içe geçtiği yerlerde dört tekerlekli motosiklet benzeri araçlarla yapılan ATV safari turları hafta içi ve hafta sonlarında da müşterilerin programları dâhilinde belirli saatlerde yapılmaktadır.

Engebeli ve yokuşlu parkurların ve yemyeşil ağaçların arasında kontrollü bir şekilde yapılan ATV safari turları eğitmen eşliğinde yapılabildiği gibi tekli olarak bireysel olarak da yapılabilmektedir. 

Kemerburgaz ATV Safari

Özgür ruhlu macera sever birçok kişi hafta içi ve hafta sonlarında İstanbul’un eşsiz manzaralı dağ yollarında, göl kenarlarında ve ormanlık alanlarda yapılan Kemerburgaz ATV safari turları eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatır.

İstanbul’da uzun yıllardır yaşayan sakinler ve yerli yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen doğal aktivitelerden olan safari turları İstanbul’un en popüler alanlarında sıkça yapılmaktadır. 

En Sık Tercih Edilen Doğa Aktivitesi Safari Turları

Dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul’un mavi ve yemyeşil alanlarında yapılan ATV safari İstanbul turları haftanın yedi günü güvenilir ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. İlk olarak profesyonel sürüş eğitmeni tarafından 10 ile 20 dakika sürüş eğitimi verildikten sonra genellikle 40 ile 60 dakika ATV denilen araçlarla yapılan Kemerburgaz ATV safari turları birçok kişiye heyecanlı bir sürüş keyfi sağlar.

Yüksek adrenalin ve heyecan içeren ATV safari şehrin kalabalığından bunalan ve temiz hava almak isteyen birçok kişiye eğlenceli anlar yaşatarak insanların streslerini ve gerginliklerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır. Engebeli ve yokuşlu alanlarda yapılan safari turları motosiklet tarzı özel tasarlanan sağlam araçlarda yapıldığı için insanlara heyecanın yanında temiz hava ihtiyacı da sağlamış olur. Sağlık Bakanlığı’nın ATV safari turlarına binme yaş sınırı 16 olarak belirlendiğinden dolayı çocuklar ebeveynleri eşliğinde de katılmaları yasaklanmıştır.

Kemerburgaz ATV safari turlarına 16 yaşından büyük kalp, astım, tansiyon ve diyabet hastası olmayanlar katılım sağlayabilmektedir. Yokuşlu ve engebeli alanlardan dolayı yüksek adrenalin ve heyecan içeren safari turları yapacak kişinin vücut olarak sağlam olması ve hasta olmaması gerekir.

Kemerburgaz’ın eşsiz manzarası ve temiz havası eşliğinde yapılan safari turları göl kenarlarında yapıldığında birçok kişi dinlenme aralarında göl kenarlarında bulunan dinlenme tesisleri ve cafelerde oturup zaman geçirebilme imkânı da bulurlar. Kemerburgaz safari turu aralarında ormanlık alanda eşsiz manzara eşliğinde dinlenme tesislerinde kahve ve çay içmek birçok kişinin sosyalleşmesine de katkı sağlar.

Kemerburgaz ATV Safari Turlarının Yapılışı

Marmara bölgesinin gözde şehirlerinden olan İstanbul’un en çok tercih edilen doğa aktivitelerinden olan Kemerburgaz ATV safari turları birçok macera sever tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Muhteşem manzaralı Kemerburgaz dağ yolları ve ormanların engebeli yokuşlarında yapılan safari turları birçok kişiye huzur dolu saatler geçirme imkânı sağlamaktadır. 

Marmara bölgesinin gözde şehirlerinden olan İstanbul’un en çok tercih edilen doğa aktivitelerinden olan Kemerburgaz ATV safari turları birçok macera sever tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Muhteşem manzaralı Kemerburgaz dağ yolları ve ormanların engebeli yokuşlarında yapılan safari turları birçok kişiye huzur dolu saatler geçirme imkânı sağlamaktadır.

İstanbul’un sakin ve eşsiz manzaralı Kemerburgaz ilçesi dışında Çatalca, Polonezköy ve Kartal ilçesine bağlı olan Aydos gölünde yoğun olarak yapılan ATV safari turları yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çeker. Özellikle Kartal’a bağlı Aydos gölü kenarında doğa manzarası eşliğinde yapılan ATV safari birçok kişiye eşsiz ve unutulmaz anlar yaşatır. Kemerburgaz ATV safari turları yapılırken yapılan yerlerde çocuk parkları ve aile dinlenme yerleri bulunduğundan dolayı hafta sonları ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Ebeveynler Kemerburgaz ATV safari turları yaparken 16 yaşından küçük çocuklar ise çocuk parklarında oynayıp dinlenme tesislerinde vakit geçirme imkânı bulmaktadır. Firma Kemerburgaz ATV safari turlarını profesyonel sürüş eğitmenleri tarafından öncelikle safari turuna katılacaklara kısa bir eğitim hizmeti verir. 

ATV safari eğitimi verildikten sonra bir saatlik safari turuna sürüş eğitmenleri ile birlikte Kemerburgaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde birçok macera sever katılım sağlayabildiği gibi grup ve bireysel olarak da safari turuna katılım sağlanır. Kemerburgaz’daki muhteşem ormanlık alanlardaki çam ağaçları içinde engebeli yokuşlarda yapılan ATV safari turlarında ebeveynler maceralı bir sürüş yaparken çocuklar da çocukların faydalandığı oyun parkında eğlenerek safari turunun bitmesini beklerler.

Kemerburgaz ATV Safari Fiyatları

Özgür ruhlu macera sever insanların severek yaptıkları Kemerburgaz ATV safari fiyatları genel olarak müşterilerin memnuniyetini ön planda tutacak şekilde uygun fiyat aralığında yapılmaktadır. Kemerburgaz ATV safari turları hafta içi ve hafta sonlarında müşterilerin isteği doğrultusunda haftanın her gününde gündüz her saatte yapılmaktadır. Kemerburgaz ATV safariye katılım sağlamak için firmanın çevrimiçi sitesinde biniş kartları alınarak da ayarlanan ATV safari turları kredi kartı ve banka kartları gibi ödeme seçenekleriyle de ayarlanabilmektedir.

Kemerburgaz safari turları semtin gelişen ulaşım ağından dolayı kolaylıkla ATV safari yapılacak alana ulaşım sağlanır. Kemerburgaz ATV safari turları macera severlerin sürekli yaptığı doğa etkinlikleri arasında yer aldığından dolayı genelde firmalar ATV safari turlarını müşterilerin bütçesine uygun olarak ayarlama yapmaktadır. Resmi tatillerde ve bayramlarda avantajlı fiyatlar ve indirimler uygulayan firma birçok kişinin safari turuna katılmalarını sağlanır.

ATV safari turları Kemerburgaz’ın en sakin yerlerinde yapıldığından dolayı hafta sonları kalabalık katılım olduğundan dolayı hafta sonu ve hafta içi katılımları farklı olduğundan fiyatlar da değişiklik gösterir. Firma gidilmeyen Kemerburgaz ATV safari turlarının ücretleri 14 iş günü içerisinde iade edilmektedir. Macera sever birçok kişinin hafta içi ve hafta sonlarında firmanın sağladığı birçok avantaj ve indirim dâhilinde Kemerburgaz ATV safari turlarına sıklıkla katılım sağlayabilmektedir.  

Atv Safari

Paylaş :

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Herhangi bir sorunuz mu var ?

Profesyonel Müşteri Temsilcilerimizden Yardım Alın

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?