istanbul yamaç paraşütü
Ormanlı Yamaç Paraşütü

Ormanlı Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü gökyüzü hayallerimizi gerçekleştiren ve eşsiz deneyimleri bize tattıran bir spordur. Tandem uçuşlar ile birlikte hiçbir eğitime veya sertifikaya gerek kalmadan yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirebilir ve bu eşsiz deneyime ortak olabilirsiniz. İstanbul’un kalabalığı ve yorucu iş temposundan biraz olsun uzaklaşmak, kendini gökyüzüne salmak isteyen kişiler için Ormanlı Yamaç Paraşütü doğru adres. Keyifli hafta sonları geçirmek için en ideal planlar arasında yer alacak olan yamaç paraşütü İstanbul’un yanı başında Ormanlı da yapılmaktadır. Uçuşunuzu fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştirebilir ve bu anları kayıt altına da alabilirsiniz. Tandem uçuşlar pilot eşliğinde özel ekipmanlar ile gerçekleştirilen yamaç paraşütü uçuşlarıdır.

Bireysel yamaç paraşütü uçuşlarının aksine tandem uçuşlarda herhangi bir sertifika veya eğitim gerekmemektedir. Uçuşu gerçekleştirecek olan pilotun direktiflerini uygulamanız yeterlidir. Ancak yamaç paraşütü uçuşları için geçerli belirli şartlarda bulunmaktadır. Bu şartları sağlayamayan kişilerin uçuş gerçekleştirmesi mümkün olmayacaktır.

İstanbul’un yanı başında bulunan Ormanlı Yamaç Paraşütü bölgesi hafta sonu planlarını için güzel bir seçenek olacaktır. Çatalca’ya bağlı olan Ormanlı sahilinin eşsiz manzarası Yamaç Paraşütü uçuşlarını daha da güzel hale getiriyor. Karadeniz sahiline bakan Ormanlı’da ayrıca denize girilebilecek plaj ve piknik alanları da bulunmakta. Yamaç paraşütü uçuşları ile doğanın ve doğal yaşamın tadını doyasıya çıkarmak mümkün. Keyifli bir hafta sonu geçirmek ve bu eşsiz deneyimi yaşamak için hemen rezervasyon yaptırmayı unutma.

Yamaç paraşütü uçuşlarına katılım sağlayabilmek için belirli şartların bulunduğunu yaımızın başında belirtmiştik. Bu şartların başlıcaları ve önemlilerine bakacak olursak; kişinin yamaç paraşütü yapmasına engel olacak bir hastalığının bulunmaması gereklidir. 18 yaşından büyük olması ya da velisinden imzalı ve noter onaylı izin belgesi olması gereklidir. Minimum 45 kg maksimum ise kişinin 100 kg olması gereklidir. Bu şartları sağlayan kişilerin tandem yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştirebilir ve bu eşsiz deneyimi tadabilirler. Ormanlı yamaç paraşütü eşsiz orman manzarası ve Karadeniz’in büyülü manzarası ile katılımcılara güzel bir deneyim sunmaktadır. İstanbul’un yanı başında bulunan Çatalca Ormanlı’da yamaç paraşütü deneyimi için hemen planlarınızı hazırlayın.

UÇUŞ KARTI SATIN AL

İstanbul Extrem Uçuş Kartı İle Türkiye'nin İstediğin Noktasında Yamaç Paraşütü Yapabilirsin

Yamaç Paraşütü Eğitimi