Şile ATV safari 2023

Atv Safari

Şile ATV Safari

Birçok kişinin boş zamanlarında ve hafta sonlarında motosiklet benzeri araçlarla ormanlık ve dağlık alanlarda yaptıkları ATV safari turları dağlık, ormanlık ve göl kenarları alanlarında birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Şile ATV safari eşsiz deniz ve ormanlık manzara alanlarında özel araçlarla özel eğitmenler tarafından sürüş eğitimi verilerek güvenilir ve keyifli bir şekilde yapılır. 

Marmara bölgesinin en büyük metropol kentlerinden olan İstanbul’un mavi ve yeşil alanların iç içe geçtiği yerlerde dört tekerlekli motosiklet benzeri araçlarla yapılan ATV safari turları hafta içi ve hafta sonlarında da müşterilerin programları dâhilinde belirli saatlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Yokuşlu ve engebeli parkurların ve yemyeşil ağaçların arasında kontrollü bir şekilde yapılan ATV safari turları eğitmen eşliğinde yapılabildiği gibi tekli olarak bireysel olarak da sıkça yapılır. 

Şile ATV safari

Özgürlüğüne düşkün macera sever birçok kişi hafta içi ve hafta sonlarında İstanbul’un eşsiz manzaralı dağ yollarında, deniz kenarında ve ormanlık alanlarda yapılan Şile ATV safari turları eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatarak birçok kişinin düzenli olarak yaptığı vazgeçilmez doğa aktiviteleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un Şile ilçesinde uzun yıllardır yaşayan sakinler ve yerli yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen doğal aktivitelerden olan safari turları Şile’de yapılan en popüler doğa aktiviteleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Gözde Doğa Aktivitesi Safari Turları

İstanbul’un en çok turist çeken ilçelerinden olan Şile’de deniz kenarında sıklıkla yapılan ATV safari Şile turları haftanın yedi günü güvenilir ve özenli bir şekilde düzenli olarak yapılır. Öncelikle profesyonel sürüş eğitmeni tarafından 15 ile 25 dakika sürüş eğitimi verildikten sonra genellikle 45 ile 60 dakika ATV denilen araçlarla yapılan Şile ATV safari turları birçok kişiye heyecanlı bir sürüş keyfi verir.

Adrenalin seviyesi yüksek olan ve yüksek heyecan içeren ATV safari şehrin kalabalığından bunalan ve temiz hava almak isteyen birçok kişiye eğlenceli anlar yaşatarak insanların streslerini ve gerginliklerini azaltmalarına yardımcı olur. Şile’nin engebeli ve yokuşlu alanlarında yapılan safari turları motosiklet tarzı özel tasarlanan sağlam araçlarda yapıldığı için insanlara heyecanın yanında temiz hava ihtiyacı da sağlar.

Sağlık Bakanlığı’nın ATV safari turlarına binme yaş sınırı 16 olarak belirlendiğinden dolayı çocuklar ebeveynleri eşliğinde de katılmaları yasak sayılmaktadır. Şile ATV safari turlarına 16 yaşından büyük kalp, astım, tansiyon ve diyabet hastası olmayanlar katılım sağlayabilmektedir. Yüksek, yokuşlu ve engebeli alanlardan dolayı yüksek adrenalin ve heyecan içeren safari turları yapacak kişilerin vücut olarak sağlam olmaları ve hasta olmamaları gerekmektedir.

Şile’nin uzun sahili ve eşsiz manzarası ile temiz havası eşliğinde yapılan safari turları deniz kenarında yapıldığında birçok kişi dinlenme aralarında göl kenarlarında bulunan dinlenme tesisleri ve cafelerde oturup zaman geçirebilme imkânı da bulmaktadırlar. Şile safari turu aralarında ormanlık alanda eşsiz manzara eşliğinde dinlenme tesislerinde kahve ve çay içmek birçok kişinin sosyalleşmesine de katkı sağlayarak insanları geliştirir.

Şile ATV Safari Turlarının Yapılışı

İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Şile’nin en çok tercih edilen doğa aktivitelerinden olan Şile ATV safari turları birçok macera sever tarafından sıklıkla tercih edilir. Eşsiz deniz ve orman manzaralı Şile’nin yokuşlu yolları ve ormanların engebeli yokuşlarında yapılan safari turları birçok kişiye huzur dolu saatler geçirme imkânı sunmaktadır. 

İstanbul’un sakin ve eşsiz manzaralı Sile ilçesi dışında Çatalca, Polonezköy, Kemerburgaz ve Kartal ilçesine bağlı olan Aydos gölünde yoğun olarak yapılan ATV safari turları yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini üzerine çekmektedir. Özellikle Kartal’a bağlı Aydos gölü kenarında doğa manzarası eşliğinde yapılan ATV safari birçok kişiye eşsiz ve unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Şile ATV safari turları yapılırken yapılan yerlerde çocuk parkları ve aile dinlenme yerleri bulunduğundan dolayı hafta sonları ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen doğa aktiviteleri arasında yer almaktadır. 

Ebeveynler Şile ATV safari turları yaparken 16 yaşından küçük çocuklar ise çocuk parklarında oynayıp dinlenme tesislerinde vakit geçirme imkânı bulurlar. Firma Şile ATV safari turlarını profesyonel sürüş eğitmenleri tarafından öncelikle safari turuna katılacaklara kısa bir eğitim hizmeti verilmektedir. ATV safari eğitimi verildikten sonra bir saatlik safari turuna sürüş eğitmenleri ile birlikte Şile’nin eşsiz manzarası eşliğinde birçok macera sever ATV safariye katılım sağlayabildiği gibi grup ve bireysel olarak da safari turuna katılım sağlamaktadır.

Şile’deki muhteşem deniz manzaralı ormanlık alanlardaki çam ağaçları içinde engebeli yokuşlarda yapılan ATV safari turlarında ebeveynler maceralı bir sürüş yaparken çocuklar da çocukların faydalandığı oyun parkında eğlenerek safari turunun bitmesini oyun oynayarak beklemektedir.

Şile ATV Safari Fiyatları

Özgürlüğüne düşkün macera sever birçok insanın severek yaptığı Şile ATV safari fiyatları genel olarak müşterilerin memnuniyetini ön planda tutacak şekilde uygun fiyat aralığında tutulmaktadır. İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Şile’de safari turları hafta içi ve hafta sonlarında müşterilerin isteği doğrultusunda haftanın her gününde gündüz her saatte yapılma olanağı sunulur. Şile ATV safariye katılım sağlamak için firmanın çevrimiçi sitesinde biniş kartları alınarak da ayarlanan ATV safari turları kredi kartı ve banka kartları gibi ödeme seçenekleriyle de ödenebilmektedir.

Şile ATV safari turları semtin gelişen şehir içi otobüs ve taksi ulaşım ağından dolayı kolaylıkla ATV safari yapılacak alana ulaşım sağlanır. Şile ATV safari turları macera severlerin sürekli yaptığı doğa etkinlikleri arasında yer aldığından dolayı genelde firmalar ATV safari turlarını müşterilerin bütçesine uygun olarak ayarlanıp uygun fiyat verir. 

Firma katılım sağlanamayan ve geç kalınan ATV safari turlarının ücretleri 14 iş günü içerisinde müşteriye iade edilmektedir. Özgür ruhlu birçok kişinin hafta içi ve hafta sonlarında tercih ettiği ATV safari firmasının sağladığı birçok avantaj ve indirim dâhilinde Şile ATV safari turlarına sıklıkla katılım sağlamaktadır.

İstanbul Extrem Yamaç Paraşütü ve Atv safari turlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 542 492 20 22

Whats için Buraya Tıkla

İnstagram İçin Buraya Tıkla

Atv Safari

Paylaş :

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Herhangi bir sorunuz mu var ?

Profesyonel Müşteri Temsilcilerimizden Yardım Alın

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?