Ekibimiz

Bizi Yakından Tanıyın

Akademik birikim ve mesleki tecrübe sahibi, alanlarında uzman ve kendilerini sürekli geliştiren gelişime daima açık kadromuz ile yalnız değilsiniz.

Burhan Felek

Kurucu

Burhan Felek

Günay Durgun

Y.P PİLOT

Günay Durgun

Gizem Aydoğan

Kurucu

Gizem Aydoğan

Yıldırım Şuran

Y.P PİLOT

Yıldırım Şuran

Neşet Çorum

Y.P PİLOT

Neşet Çorum

20. yaş günüm için ailem her sene olduğu gibi bu sene de bir sürpriz hazırlamıştı. Ben kamp yapacağımızı düşünüyordum. Yamaç paraşütü yapmak aklımın ucundan bile geçmiyordu. Uçuş yapılan noktaya geldiğimiz zaman anladım sürprizin ne olduğunu. Burhan Bey ve ekibi çok sıcak kanlı ve samimi bir yaklaşım gösterdiler. Uçuş öncesinde bana bir brifing verdiler. Ne yapmam gerektiğini ve uçuşun nasıl geçeceğini anlattılar. Ben çok korkuyordum ama yerden yükseldikçe korkum giderek azaldı ve yerini mutluluğa bırakmaya başladı. Yerden metrelerce yüksekte olmak ve kuşbakışı doğayı izlemek muhteşem bir deneyimdi. Hangi tarafa gitmek istediğimi sordu, gök yüzünde muhteşem fotoğraflarım oldu. İnişe geçtiğimiz zaman biraz da olsa bittiği için üzülmeye başladım hatta. Tam iniş noktasında ailem elinde pasta ile beni karşıladılar. Hayatımda yaşadığım en güzel deneyimlerden ve sürprizlerden birisiydi. Artık yeni bir hobi sahibi olduğum için çok mutluyum. Burhan Bey’e ve İstanbul Extrem ailesine çok ama çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca unutamayacağım müthiş bir gün yaşama fırsatı verdiler. Aile üyelerimden farklı değillerdi.

Hatice Karaman

Öğrenci

Yeni bir şeyler deneyimlemeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seven bir insanım. Ama bugüne kadar hiç uçmak gibi bir tecrübe yaşamamıştım. Böyle bir aktiviteye hiç sıcak bakmıyordum. Karşıma çıkan bazı ilanları ve paylaşımları gördükçe biraz araştırmaya başladım. Bir süre sonra neden ben de yapmıyorum? Demeye başladım. İnternetten yaptığım araştırmalarda İstanbul Extrem’i keşfettim. Instagram hesaplarından iletişime geçtim ve daha sonra telefon ile görüştüm. Web sitelerinden bir paket beğendim ve tarihi seçip biletimi aldım. Uçuş bölgesinde beni gayet samimi bir ekip karşıladı ve uçuş bölgesine geçtik. Uçuşun nasıl gerçekleşeceğini ve neler yaşayabileceğimizi bana çok detaylı bir şekilde anlattılar. Hazırlıklar yapıldı ve uçuşa geçerken kalbim inanılmaz hızlı atıyordu. Galiba yapamayacağım diye düşünmeye başladım. Yerden yükselmeye başlarken inanılmaz bir mutluluk, huzur ve heyecan hissetmeye başladım. Gökyüzü ve uçmak tarifsiz bir duygu. Her gün üzerinde yürüdüğüm yerleri gökyüzünden seyretmek müthiş bir şey. Tüm bu süreç içinde hep neden daha önce yapmadım diye kendime kızdım. İstanbul Extrem ekibi uçuş öncesi ve sonrası hep samimi ve güven dolu bir yaklaşım sergiledi. Bana gösterdikleri destek ve yakınlık için teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Yücel Aygün

Muhasebeci

Türkiye’nin birçok noktasında uçuş yapmış birisiyim. Daha önce çok fazla kulüp ile uçuş yaptım. İstanbul Extrem ile tesadüfen karşılaştım ve İstanbul’da uçuş yapmak için iletişime geçtim. Görüştüğüm bütün ekip üyeleri son derece nazik, saygılı, sıcak kanlı insanlardı. Sorduğum her soruya içtenlikle cevap verdiler. Bu beni çok rahatlatan ve güven duymamı sağlayan bir durum oldu. Son derece tecrübeli ve işinde uzman bir ekip ile bir aktivite yaşadığınızı ve zaman geçirdiğinizi kısa süre içerisinde hissedebiliyorsunuz. Yaklaşımları ve bakış açıları son derece profesyonel olmakla beraber yıllardır tanışıyormuşuz gibi bir iletişim oldu aramızda. Bundan sonra İstanbul ve çevresinde uçuş yapmak için arayacağım ilk ekip olmayı başardılar. ATV safari de yaptıklarını uçuş günü öğrendim detaylı bilgi aldım. İlk tatil kaçamağında ATV safariyi de denemek için sabırsızlanıyorum. Daha önce yamaç paraşütü yapmamış ve bu konuda çekinceleri olan herkese içtenlikle tavsiye ederim. En ufak bir şüpheniz olmadan gönül rahatlığı ile harika bir gün geçirmek için en doğru adres olduğuna eminim.

Hakan Gümüş

Tasarımcı

İş arkadaşlarımızla bir hafta sonu planı yaptık ve farklı bir aktivite yapmaya karar verdik. Yamaç paraşütü yapma konusunda fikir birliğine varıldı fakat benim yükseklik korkum vardı. Ben çok fazla sıcak bakmasam da ekip olarak beni ikna etmeyi başardılar. Uçuş gününe yaklaştıkça tedirginliğim giderek artmaya başladı ve acaba bir bahane bulup gitmesem mi diye düşünmeye bile başladım. Hafta sonu geldi ve ekipçe beraber transfer noktasına gittik. Burhan Bey ve İstanbul Extrem ekibi bizi inanılmaz sıcak karşıladılar. Uçuş noktasına transferimizi gerçekleştirdiler, tanışma ve kaynaşmadan sonra uçuşla ilgili detaylı bilgi verdiler. Sırayla ekip arkadaşlarım kalkışlarını yaptılar sıra bana geldikçe heyecanım git gide yükselmeye başladı ve korkmaya başladım. Burhan Bey korkmamam konusunda telkinde bulundu ve rahat olmam için bana destek oldu. Yaklaşımı ve verdiği güven çok yardımcı oldu. Uçuşa başladık yükseldikçe anın tadını çıkarmaya başladım. Uçmaya devam ettikçe korkum yerini keyife ve mutluluğa bıraktı. Yıllardır evin balkonundan bile aşağı bakamazken yüzlerce metre yüksekte uçuyordum. Benim ve ekip arkadaşlarım için harika bir gündü. Bizim bu güzel günü yaşamamızda yardımcı olan Burhan Bey ve İstanbul Extrem ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pınar Seyhan Üzülmez

Finas Danışmanı

İstanbul Extrem ekibi ile beraber ATV safarisi yapma şansı yakaladım. Uzun zamandır yapmak istediğim bir aktiviteydi. Fakat çok fazla seçenek bulamamıştım ve araştırmalarım devam ediyordu. Yakın bir arkadaşım ile İstanbul Extrem’e ulaştık ve safari gününü belirledik. Son derece neşeli ve güler yüzlü bir grup ile harika bir gün geçirdik. Kullandığımız araçlar son derece kaliteli ve keyifliydi. ATV safari için çizilen güzergah harikaydı. Hem doğanın keyfini çıkarma şansı yakaladık hem de inanılmaz bir deneyim yaşadık. Daha büyük bir arkadaş grubu ile tekrardan ATV safari yapmak için sabırsızlanıyorum. Benim gibi doğa ve adrenalin tutkunları için harika bir kulüp. Son derece sıcak kanlı, anlayışlı ve tecrübeli bir ekiple birlikte zaman geçirmek muhteşemdi. Bize verdikleri talimatlar ve uyarılar son derece yerindeydi. Güvenliğimiz için bütün tedbirler alınmış ve bütün detaylar düşünülmüştü. Türkiye’de böyle bir kulübün olması ve İstanbul’da böyle bir hizmet veriyor olması çok değerli. Aileniz ya da arkadaşlarınızla ya da tek başınıza güzel bir gün geçirmek için kesinlikle tavsiye ediyorum.

Erkan Güneri

Öğretim Görevlisi

Eşimle beraber zaman zaman ekstrem sporları deneme şansı yakalıyoruz, kimi zaman çok mutlu bir gün geçirsek de kimi zaman da yeterince tatmin olamıyoruz. İstanbul’da ATV safari yapabileceğimizi öğrendiğimiz zaman çok mutlu olduk. Bazı tereddütlerimiz olmasına rağmen uygun bir tarihte randevu alıp yapmaya karar verdik. İstanbul Extrem ile tam anlamıyla harika bir deneyim yaşama şansı bulduk. Hazırlanan parkur son derece profesyonel ve keyifliydi. Kimi zaman asfalt kimi zaman da dağ yolunda kimi zaman da çamurlu yollarda ilerleme fırsatı bulduk. Verdiğimiz molalarda harika manzaraları izleme şansı yakaladık. Kullandığımız ATV’ler kaliteli ve bakımlı araçlardı. Gün sonunda yaptığımız kamp ile yeniden doğmuş gibi hissettik. Harika bir gün ve çok keyifli dakikalar geçirip bol bol fotoğraf çekme ve günümüzü ölümsüzleştirme fırsatı yakaladık. Bize bu güzel günü yaşatan İstanbul Extrem ailesine çok teşekkür ederim. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere. Sırada yamaç paraşütü var 😊

Deya Burak Fettahoğlu

İnşaat Mühendisi

Hem yamaç paraşütü hem de ATV safari yapma fırsatı bulduğumuz bir ekip. İstediğimiz her an bütün sorularımıza içtenlikle ve net cevap verdiler. Bütün taleplerimizi ve isteklerimizi eksiksiz karşıladılar. Hiç sıkılmadan ve korkmadan aklımızdaki bütün her şeyi sorabildik ve her sorumuza içtenlikle cevap verdiler Her zaman güler yüzlü ve cana yakın bir yaklaşım içindeler. Bütün İstanbul Extrem üyeleri alanında uzman, deneyimli, bilgili ve çok saygılılar. Aktivitelerin ziyaretçiler için özel ve önemli olduğunun farkında olan ekip üyeleri, bu özel günleri daha da özel hale getirmek için bütün içtenliğiyle yanınızda duruyorlar. Uçuşlar keyifli, güzel manzaralar eşliğinde geçiyor. ATV safari parkuru çok iyi planlanmış ve mola noktaları çok iyi belirlenmiş. Hem uçuş sırasında hem de safari sırasında çekilen fotoğraflar çok kaliteli ve güzeller. Kullanılan bütün ekipmanlar kaliteli ve yeniler. Yamaç paraşütü ve ATV safari yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. İstanbul Extrem bu işte gerçekten uzman bir ekip.

Anıl Aykul

Yazılım Uzmanı

Yamaç paraşütü benim her zaman korktuğum bir spor dalıydı. Kendimi hazır hissettiğim ilk fırsatta yapma kararı aldım. İstanbul Extrem tam da bu noktada karşıma çıktı. Karşıma çıktıkları için de çok mutluyum. Ekip üyelerini yıllardır tanıyor gibiyim. En büyük korkularımdan birisi güvenlikti. Fakat uçuşlardan önce alınan tedbirleri ve hazırlık sürecini gözlemlemem korkumu yenmemde büyük rol oynadı. Uçuş ekibinin içten ve samimi yaklaşımı son derece güven vericiydi. Yamaç paraşütü yapmadan önce çok pahalı bir aktivite olduğunu düşünüyordum. Bu deneyimi yaşadıktan sonra her kuruşuna değdiğini bütün kalbimle söyleyebilirim. Ve fiyatlar başka aktiviteler ile kıyaslandığında hiç de yüksek değil. İstanbul Extrem aynı zamanda piyasadaki en makul fiyatlardan birisine sahip. Tüm bu süreçte bana destek olan İstanbul Extrem ekibine teşekkür ederim. Bu deneyimi yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim. Aynı zamanda ATV Safari hizmeti de vermekteler ilgilenenlere duyurulur.

Erdinç Demirci

Sosyal Medya Uzmanı

Eşim bana yamaç paraşütü yapalım dediğinde kesinlikle yapmayacağımı söyledim. Ama onun yapmasına da engel olmak istemedim. Eşim kendisi için bir program ayarladı ve beraberce uçuş noktasına gittik. Ben yerden onu izlerken bile korkuyordum. Yaklaşım 20 25 dakikalık bir uçuştan sonra yere indiğinde bile mutluluktan uçuyordu. Bir hafta boyunca durmadan ne kadar çok keyif aldığını anlattı. Ben de onun uçuşunu izledikten sonra yapmaya karar verdim. Uçuş öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında yaklaşımları son derece profesyoneldi. Hiçbir tedbiri göz ardı etmediler. Sürekli olarak kullanılan ekipmanları gözden geçirip her ayrıntıyı incelediler. Ben de kendi uçuşumda neden bu kadar zaman beklediğime pişman oldum. Uçmak ve kuş gibi süzülmek hayatımda yaşadığım en güzel dakikalardı. İlk fırsatta tekrardan yaşamak için sabırsızlanıyorum. Bana ve eşime destek olan başta Burhan Bey olmak üzere bütün İstanbul Extrem ekibine teşekkür ediyorum. Benim gibi uçmaktan korkan herkesin önce Burhan Bey ile görüşmesini tavsiye ederim.

Selin Aydoğdu Turan

Doktor

Üniversite arkadaşlarımla beraber ATV safari yapmak için İstanbul Extrem ile görüştük. Bizlere çok yakın ve ilgili davrandılar. Bütün sorularımıza sıkılmadan ve net cevaplar verdiler. Grup olarak katıldığımız için harika bir safari yaşadık. Özellikle orman yolu harikaydı ve çok keyifliydi. ATV safari ve kamp keyfi harikaydı. Arkadaşlarımla birlikte unutamayacağımız anılarımız oldu. Üstümüz kirlendi, çamur oldu güldük bağırdık ve inanılmaz stres attık. Günün sonunda kendimizi oyundan eve dönen küçük çocuklar gibi hissediyorduk. Gayet uygun fiyata, çok iyi araçlarla harika bir gün geçirdik. ATV safarisi şuan arkadaş grubumuzun favori aktivitesi oldu. En yakın zamanda yamaç paraşütü de yapmayı istiyoruz. İçimizde yükseklik korkusu olanları ikna ettiğimiz anda ilk adresimiz İstanbul Extrem olacak. Bize destek olan Burhan Abiye çok teşekkür ederiz. Tüm İstanbul Extrem ekibine selamlar. En kısa zamanda mutlaka tekrardan görüşeceğiz. Emel- Seda-Akın-Günay-Özlem-şevval-Mahide-Ayşe-Kübra Sevgilerlerimizle

İstanbul Üniversitesi Öğrencileri

Öğrenci

Müşteri Yorumları

Sizden Gelenler

Hakkımızda olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığız. Bize yapacağınız tüm yorumları önemsiyoruz

Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyiniz

Güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz sizin için haftanın 7 günü çalışmaktadır. Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 08:00-22:00 Haftasonu 09:00-21:00 saatleri arasındadır. Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?