Doğum Günü Organizasyonu

doğum günü süprizleri

Yeni Yaşında Gökyüzünde Buluşalım

Doğum günleri herkes için önemlidir. Herkes yeni yaşına girerken özel bir sürpriz bekler. Hediyeler, hatırlanmak, harika bir parti her doğum günü çocuğunun hayalidir. Fakat hediyelerin en önemlisi her zaman düşünülerek ve önem verilerek hazırlananıdır. Sıradan doğum günü hediyelerinin dışında, sıra dışı ve büyük bir organizasyon gerektiren özel bir hediye arayanlar için yep yeni bir yol var. Doğum gününü gökyüzünde kutlamak… 

Yamaç paraşütü dünyanın en özel sporlarından birisidir. Tüm dünya genelinde büyük bir ilgi gören ve adrenalini en üst seviyede yaşatan ekstrem sporlardandır. Ülkemizde yakın tarihte büyük ilgi görmeye başlayan bu ekstrem spor ile doğum günü kutlamaları da yapmanız mümkün. İstanbul Extrem ekibi 20 yıllık tecrübesi ve bütün bilgi birikimi ile sevdiklerinizi yeni yaşlarında gökyüzüne uçurmak için hazır. 

Artık klişe olmuş ve ilk akla gelen hediyeleri almaktan korkuyor musunuz? Ya da ne yapacağınıza karar veremiyor musunuz? İşte size çok özel bir teklif, doğum günü partisini sürprizin kendisi yapmaya ne dersiniz? Hem de bulutların üzerinde…

Bir Dilek Tut! Uçuyoruz...

Bu yıl sevdiklerinize en güzel, en özel, en maceralı, en adrenalini yüksek ve en sıra dışı hediyeyi vermeye hazır olun. Sevdiklerinizin doğum günü pastasını sizler için gökyüzüne çıkartıyoruz. Ve hatta gökyüzünde dilek tutturup, mumları da gök yüzünde üfletiyoruz. 

Tüm bu duyduklarınız ve daha fazlası için İstan Extrem’in geniş ekibi ve uzman pilotları sizleri bekliyor. Sevdiklerinizi gerçek anlamda mutluluktan gökyüzüne çıkarmaya hazır olun ve en farklı hediyeyi hemen planlamaya başlayın.

doğum günü hediyeleri
yamaç paraşütü ve doğum günü

Gökyüzündeki Partiyi Planlamaya Başlayın

İstanbul Extrem ekibi hava şartlarının uygun olduğu sürece tüm özel gün kutlama uçuşlarını İstanbul’un Çatalca ilçesindeki Ormanlı bölgesinde gerçekleştirmektedir. Yeşilin ve masmavi denizin buluştuğu bu özel konum; ülkemizin en önemli doğal uçuş alanlarından birisidir. Günümüzde pek çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilen bölge yurtdışından da çok sayıda sporcunun ilgisini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Peki doğum günü gökyüzünde nasıl kutlanıyor? Nasıl bir planlama yapılabilir? Nasıl randevu alınabilir? Gelin bu sorun cevaplarına hep birlikte bakalım.

Yamaç Pataşütü Doğum Günü Hediyesi

Uçuşlar seçilen paket içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak 20 dakika 25 dakika ve 30 dakikalık farklı uçuş süreleri paketlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Uçuşlar doğum günü sahibine hediye edilebilir ya da iki kişi gökyüzünde buluşabilir. İki kişilik uçuşlarda yamaç paraşütü gökyüzünde mümkün olduğunca birbirine yaklaşmaktadır. Aynı anda havalanan çiftler gökyüzünde birbirlerini görüp, duyup hatta dokunabilecek kadar yaklaşabilmektedir.

Tüm bu uçuşlarda iletişimin doğru sağlanabilmesi için sürekli olarak telsiz kullanılmaktadır. Gökyüzünde kuşlar gibi uçarken doğum günü şarkısını söyleyebilirsiniz. İnanın bu herkes için çok büyük bir sürpriz. 

Havada Fotoğraf Ve Vide Çekimleri

Tüm uçuşlar GoPro aksiyon kameraları ile sürekli kayıt altına alınmaktadır. Aynı zamanda fotoğraf ve drone çekimleri de yapılmaktadır. Kayıt altına alınan video ve fotoğraflar editleme işlemi yapıldıktan sonra teslim edilmektedir. Bütün sosyal medyalara uygun boyutlandırma ile fotoğraf ve video teslimi yapılmaktadır. 

yamaç paraşütünde doğum günü

Gökyüzündeki Parti Yerde Devam Etsin

Doğum günü sahibinin gökyüzünde yaşadığı büyük şok ve sürpriz yerde de devam etmektedir. Planlamayı size bırakıyoruz… Siz planlıyorsunuz İstanbul Extrem’in uzman ekibi sizler için gerçekleştiriyor.

Uçuştan sonra iniş bölgesi meşaleler ile süsleniyor… Doğum gününü kutlayan 100×200 santimlik pankart açılıyor… Doğum günü pastası ile karşılama yapılıyor… Tüm bu süreci hem gökyüzünden drone ile hem de yerde fotoğraf ve video ile kayıt altına alıp en özel doğum günü sürprizinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Tüm sıradan doğum günü partilerinin aksine; adrenalini, heyecanı, mutluluğu bol ve özgürlük dolu yep yeni bir doğum günü kutlaması sizlerin oluyor.

Tüm bu planlamayı yapmak için İstanbul Extrem ekibiyle iletişime geçmeniz yeterli. Ya da web sitesi üzerinden satın alacağınız dijital bilet ile hayalinizdeki hediyeye sahip olabilirsiniz. Biletler dijital olarak teslim edilmekle beraber istenilen herhangi bir kişiye hediye olarak gönderilebilmektedir. Sizden uzakta olan bir sevdiğinize İstanbul Extrem ile hediyenizi ulaştırabilirsiniz. 

Doğum Günü Paketleri ve İçerikleri​

İstanbul Extrem ile sahip olabileceğiniz üç temel paket bulunmaktadır. Bu paketler dışındaki bütün ekstra istek ve planlamalarınız da gerçekleştirilmektedir. Sizler hayal edin İstanbul Extrem gerçekleştirsin.

₺1200/ 1 kişi

₺1750/ 1 kişi

₺2250/ 2 kişi

Extrem XXLL paketi en geniş kapsamlı paketlerden birisidir. Bu paketin 2022 yılı itibari ile 2250 Türk Lirası değeri bulunmaktadır.

Tüm bu paketlere ek olarak sizlerin de planları varsa lütfen İstanbul Extrem ile paylaşın. Sevdiklerinizin doğum günlerinde hayalini kurduğunuz ve herkesin büyük bir keyifle bakacağı bu özel programa eklemeler yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı gören tüm sevdikleriniz böyle bir sürprizin kendileri için de yapılmasını isteyecek. Tüm sıradan ve basit partilerin dışına çıkıp, çılgınca ve adrenalin dolu bir partiyi İstanbul Extrem ile planlayın

yamaç paraşütü hediyesi
yamaç paraşütü doğum günü

Yeni Yaşınıza Uçarak Girin

Sizin ve sevdikleriniz için en uygun paketi belirledikten sonra bütün planlama ve organizasyon İstanbul Extrem ekibi tarafından sağlanmaktadır. Sevdikleriniz yeni yaşlarının mutluluğunu ve heyecanını sonsuz gökyüzüne uçarak kutlayacak.

Yamaç paraşütü sanılanın aksine en güvenli 5 spor dalından birisidir. Tüm ekstrem sporlar içerisinde kaza ve yaralanma oranı en düşük olan spor dalıdır. En ufak kuşkunuz olmadan güven ve huzur içinde uçuşlara katılabilirsiniz.

Tüm detaylar büyük bir titizlikle gözden geçirilmektedir. Güvenlik ve memnuniyet İstanbul Extrem için en önemli konulardır. Bu yüzden 20 yıllık tecrübe, bilgi birikim ve ilk günkü heyecan ile hizmet vermektedir. Bütün pilot ekibi alanında uzman, tecrübeli ve en az 10 yıllık tecrübe sahibidir.

 

İstanbul Extrem pilot ekibi THSF onaylı aynı zamanda THK ve FAI lisanslıdır. Tüm uçuşlardan önce ve sonra düzenli kontroller yapılmaktadır. Doğum gününden günler önce uçuş planı hazırlanmakta ve en ince ayrıntısına kadar gözden geçirilmektedir. 

yamaç paraşütü ile doğum günü süprizi

Yaşanabilecek bütün olumsuzlukların önüne geçmek için her detay titizlikle incelenmektedir. Kalkış ve iniş bölgesi kontrolleri sürekli olarak yapılmaktadır. Ani değişikliklere karşı İstanbul Extrem ekibi daima hazır ve kontrollüdür.

Tüm uçuşlarda yedek paraşüt mutlaka kullanılmaktadır. Yedek paraşüt en önemli güvenlik tedbirlerinin başında gelmektedir. Sizin ve sevdiklerinizin en ufak sorun yaşamaması için tüm yedek paraşütlerin periyodik kontrolü ve bakımı büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

 

Kullanılan ekipmanlar birinci sınıf profesyonel ekipmanlar olup hepsi lisanslıdır. Tüm ekipmanların periyodik bakımları ve muayeneleri düzenli olarak yapılmaktadır. İstanbul Extrem sizi ve sevdiklerinizi korumayı, güvenliği odak noktasına koymaktadır. 

Bir Doğum Günü Hediyesi de İstanbul Extrem’den

Dünyanın en özel ekstrem sporlarından  olan yamaç paraşütü; insanların kendi sınırlarını tanıması ve özgürlüğü yaşaması için en doğru araçlardan birisidir. Sonsuzluk ve ötesine uçmayı, herkesin çocukluk hayali olan bulutlara dokunmayı en kolay sağlayan hava aracıdır.

Doğum günlerini İstanbul Extrem ile kutlayan tüm ziyaretçilere İstanbul Extrem’in de bir sürprizi bulunmaktadır. Cesaretini gösteren tüm ziyaretçilere Cesaret ve Başarı Sertifikası verilmektedir. Doğum gününüzün ve cesaretinizin en güzel anılarından birisi olacak bu sertifikaya baktıkça gökyüzünde yaşadığınız doyumsuz dakikaları tekrar tekrar hatırlayacaksınız.

Gökyüzünde doğum günü partisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi web sitemiz veya sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi sosyal medya kanalları aracılığıyla takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

 

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

05424922022

yamaç paraşütü yap
yamaç paraşütü istanbul
Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?