Evlilik Teklifi Organiyasyonu

evlilik teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi,çiftler için mutluluğa atılan en önemli adımlardan birisidir. Evlilik sürecini en özel ve anlamlı kılan detayların başında gelmektedir. Bütün çiftler hayalindeki gibi özel, sıra dışı ve anlamlı evlilik teklifini almak ya da yapmak isterler. Kendilerini diğer çiftlerden farklı kılan ve bakıldığı anda herkesi imrendirecek özel anlar oluşturmak isterler. Ama yine de çoğu çift sıradan ve herkes tarafından yapılan tekliflerin dışına çıkamaz. Ya da karşılarına çok özel evlilik teklifi fırsatları çıkmaz. 

İstanbul Extrem işte tam da bu noktada tüm çiftlere çok özel bir fırsat yaratıyor. Evlilik teklifini gökyüzüne yani bulutların üzerine taşımanıza olanak sağlıyor. 

Başından sonuna bütün detayları planlanmış harika bir evlilik teklifi ve tekliften sonraki özel bir yemeği eş adayınızla yeme fırsatınız bulunmakta. Gökyüzünde benimle evlenir misin? Gibi kuru bir teklif değil üstelik. Pankartlarla, meşalelerle, denize karşı romantik bir gün batımı yemeği ve akustik gitar dinletisiyle çok özel bir gün…

Yamaç paraşütü; dünyada en güvenli 5 spor arasında bulunmaktadır. Günümüzde oldukça popüler olarak yapılan bu spor için ülkemiz çok önemli bir merkez olma özelliğini kazanmıştır. Yurtdışından çok sayıda sporcunun ülkemizde aktif olarak yaptığı özel bir spordur. Ülkemizde de kulüpleri oluşturulan bu spor giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. İstanbul Extrem ekibi 20 yıllık tecrübesi ile yamaç paraşütü hizmeti vermektedir. En özel günlerinizi adrenalin dolu, sıra dışı bir maceraya dönüştürmek için en doğru adres olduğunu keşfedeceksiniz. 

Yamaç Paraşütü Evlilik Teklifi

Gökyüzünde Evlilik Teklifi Güvenli midir?

Yamaç paraşütü bilinen sporlar içinde en güvenli olan 5 spordan birisidir. Ekstrem sporlar arasında ise kaza ve yaralanma oranı en düşük olan sporların başında gelmektedir. İstanbul Extrem ekibi oluşabilecek bütün olumsuzluklara karşı tedbirli ve tüm olumsuzlukları yok edecek kadar tecrübelidir. 20 yıllık tecrübesi ile sizin ve sevdiklerinizin bütün güvenliğini garanti altına almaktadır. 

Tekliflerden önce bütün ekipmanlar en ince ayrıntısına kadar kontrol edilmektedir. Hava durumu şartları, teklifin yapılacağı günden çok önce takip edilmeye başlanmaktadır. Oluşabilecek ani değişiklikler hesaplanmakta ve hava olaylarına karşı uçuş rotası ve iniş alanı belirlenmektedir. Kullanılan ekipmanlar sertifikalı ve lisanslı profesyonel ekipmanlardır. 

Evliliğe giden bu özel yolda, teklifinizi yaptığınız bu özel günde oluşabilecek bütün aksilikler günler öncesinden hesaplanmakta ve  bütün olasılıklar göz önüne alınmaktadır.

Her çift için özel ve anlamlı olan bu teklifi, tüm yakınlarınıza büyük bir mutluluk ve keyif ile anlatabileceğiniz anılar biriktirmeniz için İstanbul Extrem ile hemen iletişime geçmelisiniz…

yamaç paraşütü tandem

Benimle Evlenir misin? Üstelik Gökyüzünde…

İstanbul Extrem ekibi evlilik tekliflerinizin bütün planlamasını sizler için yapmaya hazır. Peki siz gökyüzüne uçmaya hazır mısınız? Masmavi bir deniz üzerinde ayaklarınız yerden yüzlerce metre yukarıda ve elinizde yüzük ile sevdiğiniz kişiye doğru uçmaya ne dersiniz?  Kulağa çılgınca geliyor değil mi? Gelin hep beraber evlilik teklifi sürecinin nasıl olduğunu yakından inceleyelim. 

Teklifin yapılacağı günün şartlarına göre değişik göstermekle beraber uçuşlar genellikle İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Ormanlı bölgesinde yapılmaktadır. Aynı zamanda Ormanlı sahili iniş için ve sürpriz için kullanılacak olan bölgedir. 

Evlilik tekliflerinde eş adayları anda uçuşa başlamaktadırlar. İki ayrı paraşüt aynı anda gökyüzüne yükselmektedir. Bu uçuşlar tecrübeli ve eğitimli uzman pilotlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Uçuşların süresi genellikle 30 dakika civarında seyretmektedir. 

Çift uçuşa geçtikten sonra, ekip üyeleri yerdeki hazırlıklara hemen başlarken. Sizler sonsuz gökyüzünün ve masmavi denizin üzerinde uçmanın adrenalini, mutluluğunu ve keyfini yaşamaya başlıyorsunuz. Tüm bu süreç teklif alacak adaydan habersizce gerçekleşmektedir. Her şeyden habersiz, gökyüzünün keşfini yaparken ve kuşlar gibi uçarken bütün hazırlık süreci yürütülmektedir. Peki bu hazırlıklar neler kısaca onlara bakalım…

evlilik teklifi organizasyonu

Gökyüzünde Parlayan Yüzük

Uçuşlarda çiftler birbirilerini görecekleri ve duyacakları mesafeye kadar yaklaşma imkanı bulacaktır. Birbirinizle gökyüzünde konuşabilir, görebilir hatta dokunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Gökyüzünde harika fotoğraflar çektirme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda iletişimin sorunsuz ve kesintisiz yapılabilmesi için profesyonel telsiz de kullanılmaktadır. Yaklaşık 65m kare çekim alanına sahip Boafent Uv82 telsizler kullanılmaktadır. Telsizler sayesinde teklifin yapılması ve ‘EVET’ cevabının duyulması garanti altına alınacaktır. 

Teklifin yapılmasından hemen önce çift gökyüzünde süzülürken, İstanbul Extrem ekibinden iki pilot sürpriz bir pankart ile uçuş yapmaya başlayacaktır. Bu sürpriz pankartlar 300×125 cm ebadında ve istenilen şekildeki tasarıma sahiptir.  En sevdiğiniz şarkının sözleri, ne kadar sevdiğinizi anlatan bir şiir ya da sizler için önemli olan her şeyin baskısı bu pankartlara yapılabilmektedir. 

Teklifin yapılmasından hemen önce çift gökyüzünde süzülürken, İstanbul Extrem ekibinden iki pilot sürpriz bir pankart ile uçuş yapmaya başlayacaktır. Bu sürpriz pankartlar 300×125 cm ebadında ve istenilen şekildeki tasarıma sahiptir.  En sevdiğiniz şarkının sözleri, ne kadar sevdiğinizi anlatan bir şiir ya da sizler için önemli olan her şeyin baskısı bu pankartlara yapılabilmektedir. 

Pankartlar teklif sırasında teklifi alan kişinin yaşayacağı ilk büyük sürpriz olacak…

Dilerseniz gökyüzünde dilerseniz yere indikten sonra teklifi yapma fırsatınız bulunmaktadır. Yere inişi ilk olarak teklifi yapacak olan adayımız gerçekleştirmektedir. İniş yapılan alan meşalelerle donatılmış ve teklifin yazılı olduğu başka bir pankartın olduğu alana iniş yapmaktadır.

Meşalelerin, güzel sözlerin ve evlilik teklifinin yazılı olduğu pankartların arasında kesintisiz video kaydı ile bütün özel anlarınız ölümsüzleştirilmektedir. 

En Özel Evlilik Teklifini Ölümsüzleştirin

Herkesin özenerek bakacağı bu özel evlilik teklifi birçok açıdan kayıt altına alınmakta ve ölümsüzleştirilmektedir. Uçuşlar sırasında, tüm uçuş anı GoPro ile kayıt altına alınmaktadır. Kalkış anından iniş anına kadar geçen tüm süre 4k kayıt ile çifte teslim edilmektedir. Toplamda 60 dakikalık iki farklı kayıt ve 150 kare fotoğraf teslimi yapılmaktadır. Bu fotoğraflardan seçilecek olan 25 adet fotoğraf ile düzenlemesi yapıldıktan sonra teslim edilmektedir. 

Fotoğraf çekimleri inişten sonra da devam etmektedir. Teklif anı, tekliften sonraki yemek ve gün sonu Canon ve Nikon ile yapılmaktadır. Aynı zamanda sahildeki anlarınızdan da 35 dakikalık bir video teslimi yapılmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra çiftin yere inişinden hemen sonra drone çekimi yapılmaya başlanmaktadır. Evlilik teklifi süreci ve teklifin kabulünden sonraki süreç gökyüzünden kayıt edilmektedir. DJİ Mavic ile profesyonel drone görüntüleriniz unutulmaz anlarınızı süsleyecektir.

Tüm bu çekimler uçuştan hemen sonra çifte teslim edilmektedir. 

paraşüt evlilik teklifi
gökyüzü evlilik teklifi

En Özel Akşam Yemeği

Muhteşem bir teklifin, adrenalinin ve mutluluk anlarının sonrası ise en unutulmaz dakikaların başlangıcı olacak. Tüm günün heyecanını ve güzelliğini muhteşem bir günbatımı manzara karşısında çok özel bir masada yaşama fırsatınız bulunacak. 

Ormanlı sahilinin eşsiz günbatımı eşliğinde, gitar ve dalgaların birbirine karıştığı noktada romantik bir akşam yemeği. Dilediğiniz masayı kurma fırsatınız bulunmakta. Ne içeceğinize siz karar veriyorsunuz. İstediğiniz masayı oluşturmak da İstanbul Extrem ekibine kalıyor. Hayallerinizi süsleyen mumlarla sarılı ve kumsalın üzerindeki bu özel masayı siz hayal edin İstanbul Extrem hazırlasın. Dilediğiniz şarkılarla gün batımında kumların üzerinde dans etmek de size kalsın.

Benimle Uçar mısın?

Dünya üzerindeki en özel sporların başında gelen yamaç paraşütü, evliliğe adım atacak bütün çıftleri gökyüzünde birleştirmek için en ideal spor. İstanbul Extrem; 20 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet politikası ile en özel anlarınızı gökyüzüne taşıyor. Ve benimle Uçar mısın? Diyor. 

En başta güvenlik mottosuyla hareket eden İstanbul Extrem, sizi ve sevdiklerinizi korumak için bütün tedbirleri alıyor. En özel ekipmanlardan en deneyimli ve uzman pilotlara bir araya getiriyor. Gökyüzünün sonsuzluğunda, yepyeni adımlar adımlar atmak için İstanbul Extrem en doğru adres.

Tekliflerinizi gökyüzüne taşırken İstanbul Extrem ile neler yakalayacağınızı kısaca tekrar sayalım…

İstanbul Extrem süreç boyunca teklifin en kusursuz şekilde yapılması için bütün gücüyle çalışacak ve ailenizden birisiymiş gibi bütün mutluluğunuza ve heyecanınıza ortak olacaktır.

Gökyüzünde evlilik teklifi ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi web sitemiz veya sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi sosyal medya kanalları aracılığıyla takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?