süpriz teklifler

Sürpriz Teklifler

Yamaç paraşütü ile sevdiklerinize sürpriz teklifler yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da yamaç paraşütü ile uçarken özel günlerinizi kutlayabileceğinizi. Doğum günlerinizi ya da yıl dönümlerinizi kutlarken bulutların üzerinde olabilirsiniz. Gökyüzünde, kuşlarla uçarken evlenme teklifi edebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin tüm özel ve anlamlı günlerini adrenalin ile taçlandırmak için buradayız

Benimle Evlenir Misin? Hem de Gökyüzünde?

Herkes evlilik teklifi yapacağı zaman acaba nasıl bir teklif yapsam diye uzun süre düşünmektedir. Her zaman en farklı ve en özel teklifi yapmanın arayışında olmaktadır. Evlilik teklifi alacak her insan da kendisine özel bir teklifin yapılmasını ister. Her insan kendini farklı ve özel hissetmek ister. Yıllarca çevresindekilere anlatacağı ve yıllarca unutamayacağı bir teklif herkesi mutlu edecektir. İşte tam da bu noktada İstanbul Extrem size çok sıra dışı bir fırsat sunuyor. 

Gökyüzünde Evlilik Teklifi!

Yamaç paraşütü dünya genelinde oldukça popüler olan ekstrem
sporlardan birisidir. Ülkemizde de son yıllarda değeri artan ve çok daha geniş
kitlelerce tanınmaya başlayan bir spor olmuştur. İstanbul Extrem ekibi 20
yıllık yamaç paraşütü tecrübesi ile ülkemizde çok özel bir konumda
bulunmaktadır. 20 yıllık tecrübesi ile birlikte tüm özel günlerinizde yanınızda
olmaktan büyük bir mutluluk duyuyor. 

Yerden yüzlerce metre yüksekte, ormanların üzerinde ya da denizlerin üzerinde evlilik teklifi yapmanıza fırsat veriyor. 

Adrenalinin, heyecanın ve mutluluğun zirvede olduğu ve gökyüzünde süzüldüğünüz sırada, hiç beklenmedik bir şekilde evlilik teklifi yapabilirsiniz. İşte tam da aradığınız gibi; çılgınca, sıra dışı ve özel bir teklif.

Sizin ve sevdiklerinizin yıllar boyunca unutamayacağı bu teklif akıllara kazınacak. Eşinizin hiç beklemediği bir anda, aklından bile geçmezken ve gökyüzünde elinizde yüzükle ona doğru uçtuğunuzu görecek. İşte sıra dışı ve çılgınca evlilik teklifi diye buna denir. Hep hayalini kurduğunuz o özel ve farklı evlilik teklifi fırsatını çok da uzakta aramanıza gerek kalmadı.

 

İstanbul Extrem ekibi 20 yıllık bilgi birikim ve tecrübesiyle tüm özel günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktadır. Bünyesinde bulundurduğu uzman pilot kadrosu ile en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızda olacak. Tüm İstanbul Extrem ekibi alanında uzman ve deneyimli pilotlardan oluşmaktadır ve bütün önceliği güvenliğiniz ve yaşayacağınız deneyimlerin özel olmasıdır. 

yamaç paraşütünde evlilik teklifi

Yamaç Paraşütü Evlilik Teklifi

Yamaç Paraşütü Evlilik Teklifi
doğum günü hediyesi
doğum günün kutlu olsun

Kuşlar Gibi Uçarken Doğum Günü Kutlamak

İstanbul Extrem ile sürpriz tekliflerinizin yanı sıra, tüm özel günlerinizi de kutlama fırsatınız bulunmaktadır. Doğum günlerinizi, yıl dönümlerinizi de gökyüzünde bulutlarla birlikte kutlayabilirsiniz.

 

Ailenizle ve sevdiklerinizle özel bir gün planlayıp bu planı İstanbul Extrem ile hayata geçirebilirsiniz. 

Ülkemizin harika doğasında, yeşilin maviye kavuştuğu ve eşsiz manzaraların eşliğinde benzersiz deneyimler yaşama fırsatını kaçırmayın. En özel anlarınızda İstanbul Extrem ile ayrıcalık yaşayabilirsiniz.

 

Doğum günü planlarınızı gökyüzüne taşıyın. Sevdiklerinizi doğum günlerinde havalara uçurabilirsiniz. Hiç beklemediği bir sürpriz doğum günü planlama şansınız bulunmakta. Bulutların üzerinde doğum günü pastasını gördüğü zaman yaşadığı şoku uzun yıllar unutamayacak. 

Klasik ve sıradan doğum günü kutlamalarını bir kenara bırakın. İşte gerçek çılgınlık ve adrenalini doğum günlerinizle birleştirme şansı. Harika bir tatil programını hayata geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerinde harika manzaralar eşliğinde ve gökyüzünde kutlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Özel günlerinizi kutlarken ya da sürpriz teklifler yaparken aynı zamanda kamp yapma fırsatınız da bulunmakta. Harika bir tatil fırsatını aynı anda yakalayabilirsiniz. Uçuş yaptığınız bölgelerde günübirlik kamp yapabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilir ya da hafta sonu kamp planı da yapabilirsiniz. 

Yıldönümlerinizi Özelleştirin

Tanışma yıldönümü, nişan yıldönümü, evlilik yıldönümü ve daha niceleri… Tüm yıldönümlerinizde sıradan bir kutlamanın dışına çıkmanın zamanı çoktan geldi. Yıldönümünü unuttuğunuz düşünüldüğü anda gökyüzünde ‘Seni Seviyorum’ diye bağırabilirsiniz. 

Sevdiklerinize gerçekten sıra dışı ve şok edici bir sürpriz fırsatını İstanbul Extrem ile bulabilirsiniz. Hayatınızı paylaşan ve en değerlileriniz için hayatı daha heyecanlı ve mutlu hale getirin.

Sadece sizin yıldönümünüz olmak zorunda da değil. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza, ailenize ve sevdiklerinize de sürpriz yapabilirsiniz. Onları ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilir ve onların özel günlerini planlayabilirsiniz. Nasıl bir hediye alabilir? Diye düşünmekten vazgeçin. Sevdiklerinize; özgürlüğü, mutluluğu, adrenalini ve heyecanı hediye edin

 

Sizler için özel ve değerli olan her anı İstanbul Extrem’de özel ve değerli olarak görüyor. Güler yüzlü ekibi ve aile yakınlığı ile en özel günlerinizde sizi gökyüzüne taşımak istiyor. Yepyeni ve çılgınca bir plan yaparken mutlaka İstanbul Extrem ile iletişime geçmelisiniz. 

Yapmanız gereken tek şey web sitesi üzerinden dijital bilet satın almanız. Dijital bilet ile istediğiniz bir tarihte sürpriz bir teklif yapabilir ya da özel günlerinizin kutlamasını yapabilirsiniz.

Dijital biletieriniz online olarak teslim edilmekte ve yüzde yüz iade garantisi bulunmaktadır. Sahip olduğunuz biletler ile transfer ücreti, fotoğraf ve video çekim ücretlerini de ödemiş olacaksınız. Bu hizmetler için ekstra bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Gökyüzünde en özel anlarınız yüksek kalite çekim ve fotoğraf ile kayıt altına alınabilir. Yıllar sonra bile izlediğinizde o adrenalin ve mutluluk dolu anları yeniden yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

En özel günlerinizin en özel ve çılgınca hediyesi olacağının garantisini veriyoruz. İstanbul Extrem olarak tüm özel anlarınızı sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?