Adrenalin ve Eğlence

Sınırsız Özgürlük Adrenalin ve Eğlence

Gökyüzünün masmavi örtüsünün altında; denizlerin üzerinde ya da ormanların üzerinde uçmak ister miydiniz? Ya da zorlu yollarda, doğayla baş başa ATV safari yapmak? Özgürlüğe kanat açmak, çocuklar gibi ıslanıp çamurlara batmak ve yıllarca unutulmayacak tecrübelere sahip olmak çok da uzak değil.

sınırsız macera
Yamaç Paraşütü Tekirdağ

İstanbul Extereme

İstanbul Extrem ailesi 20 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi ve kalitesiyle en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızda olmaya hazır. Günlük hayatta monoton düzeninizin dışına çıkmak ve gökyüzünde mutluluk çığlıkları atmak mümkün. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle çocuklar gibi eğlenmeniz mümkün. Tabi ki tüm bunların yanında adrenalini de garanti ediyoruz.

Tecrübeli ve uzman ekibiyle, güler yüzlü ve aile havasındaki yaklaşımıyla İstanbul Extrem sizleri yepyeni maceralara çıkarmak için hazır.

Peki İstanbul Extrem ile neler yapabilirsiniz? Gelin hep beraber bunları öğrenelim. 

Yamaç Paraşütü

İstanbul Yamaç Paraşütü
istanbul yamaç paraşütü 3

Kuşlar gibi uçmak mı istiyorsunuz? Yerden metrelerce
yükseklikte çılgın fotoğraflar ve videolar mı çektirmek istiyorsunuz işte
bunları birlikte yapabiliriz. Yaşadığınız yerleri kuşbakışı keşfedebilirsiniz,
Ülkemizin eşsiz doğa güzelliklerini gökyüzünden izleme fırsatını
yakalayabilirsiniz. Bunların dışında daha çılgın ve herkesin ilgiyle
yaklaşacağı özel kutlamalar yapma fırsatınız da bulunmakta

Yüzlerce metre yukarda, altınızda masmavi deniz ve üstünüzde sonsuz gökyüzü varken evlenme teklifi edebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerini de kutlayabilirsiniz. Tüm özel günlerinizi, yıldönümlerinizi eşsiz bir hediyeye ve sürprize dönüştürmek için İstanbul Extrem hemen yanınızda.

Tüm tecrübesi ve 10000 üzerinde başarılı uçuşu, yüzde yüze memnuniyet oranı ve uzman ekibiyle birlikte sizleri mutluluğa, adrenaline ve özgürlüğe götürmek için bekliyoruz.

atv safari turları

Atv Safari

Yamaç paraşütü dışında farklı bir aktivite yapmak isteyenler için de ATV safari bambaşka bir deneyim olacaktır. Eşsiz doğa güzellikleri arasında detaylı ve dikkatlice hazırlanmış özel parkurlarda özel araçlarla harika bir kaçamak yapabilirsiniz. Çocuklar gibi kirlenmekten, gülüp kahkaha atmaktan kendinizi alamayacaksınız. Özel parkurlarda kimi zaman doğal yollarda, kimi zaman da asfalt yollarda ama hep doğanın içinde sürüş keyfi yaşayacaksınız. 

İster arkadaş gruplarınızla muhteşem bir hafta sonu kaçamağı, isterseniz ailenizle kamp ve adrenalin kaçamağı yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber hem uçmanın verdiği doyumsuz özgürlük duygusunu yaşayıp hem de ATV safari ile stres atıp eğlenebilirsiniz. 

sizleri önemsiyoruz
Ekip
Takım

Sizi Önemsiyoruz

İstanbul Extrem sizi ve sevdiklerinizi önemsiyor ve sizlerle beraber özel günlerinizin keyfini çıkarmaktan büyük gurur duyuyor. Sizlerle birlikte eğlenen, mutlu olan ve her uçuşta ilk günkü heyecanını yaşayan bu ekiple keşke daha önce tanışsaydım diyeceksiniz.

Tecrübe

İstanbul Extrem, bünyesinde bulunan bütün ekip üyeleri ve pilotlar uzun yıllardır sahip oldukları tecrübe ve bilgi birikim ile çok saygın ve lider bir konumda bulunmaktadır. Tüm pilotlar THSF lisanslı, THK ve FAI onay belgelidir. Kullanılan bütün ekipmanlar profesyonel seviyede ve düzenli olarak muayene işlemleri yapılmaktadır. 

Kontroller

Her uçuş öncesi ve sonrası tüm ekipmanlar büyük titizlikle kontrol edilmektedir. Aynı zamanda ATV safari rotası büyük bir titizlikle çıkarılmış ve kullanılan araçlar periyodik bakımlardan geçmektedir. Oluşabilecek bütün aksilikler için alınabilecek bütün tedbirler önceden alınmıştır

Digital Bilet

Gelen ziyaretçilerin güvenliği ve mutluluğu en büyük önceliktir. Aynı zamanda İstanbul Extrem para iade garantisi ve dijital bilet uygulaması ile hizmet vermektedir. Web sitesi üzerinden satın alınan biletler yılın istenilen günü kullanılabilmekte ve iade edilebilmektedir. Satın alınan biletler içerisnde transfer ücretleri, video ve fotoğraf çekim ücretleri de dahildir.

 

Özgürlüğü doyasıya yaşamak istiyorsanız, adrenalin tutkunuysanız ve çılgınca deneyimlere hazırsanız İstanbul Extrem sizin için en doğru adres. Sevdiklerinizle birlikte kendinizi ve yapabileceklerinizi yeniden keşfetmek için harekete geçin. 

Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?