Atv Safari Turlarımız

Atv Turlarımız

ATV Safari; doğayla baş başa ve özel araçlarla yapılan adrenalini en yüksek seviyede hissedebileceğiniz ekstrem sporların başında gelmektedir. ATV adı verilen özel araçlar ile yapılan bu sporu bireysel ya da gruplar halinde yapabilirsiniz.

İstanbul Atv Safari

istanbul atv safari

Tekirdağ Atv Safari

Atv Safari Sürüşü

Atv Turu Hakkında Genel Bilgi

Ülkemizde yakın tarihte oldukça popüler olan, hemen her yerde yapılabilen bu spor için özel bir ehliyete ihtiyaç duyulmamaktadır. Sürüşlerden önce uzman eğitmenler tarafından sürüş, güvenlik ve rota eğitimi verilmektedir.

Doğa’nın bin bir yeşil tonunun arasında, kimi zaman dağ yollarında kimi zaman deniz kenarında, suda, çamurda harika bir sürüş deneyimi yaşama fırsatınız bulunmaktadır. Off road keyfini sonuna kadar çıkarmak, kirlenmek, eğlenmek ve bütün streslerinizden kurtulmak için İstanbul Extrem en doğru adresiniz olacak.

İstanbul Extrem 20 yıllık tecrübesi ve yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ile ekstrem sporların en güvenilir ve doğru adresi olmuştur. Bünyesinde bulunan, uzman kadrosu ve her zaman güvenlik temelli çalışma anlayışı ile yanınızda olacaktır.

ATV safari ile istediğiniz bölgeyi özel araçlar ile keşfetme, tadını çıkarma ve eğlenme fırsatını yakalayacaksınız. Tecrübeli olun ya da olmayın, sürüş grubunuz ile muhteşem manzaralar eşliğinde keyif dolu bir gün geçireceksiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle, okul ya da iş arkadaşlarınızla harika anılar ve hatıralar biriktirme şansını yakalayacaksınız. 

Trafiğe kapalı alanlarda ve büyük titizlikle hazırlanan sürüş parkurlarında herhangi bir lisansa ihtiyacınız bulunmamakta. Sürüşlerden önce alacağınız eğitimler sayesinde ve son derece kolay kullanılabilen araçlar sayesinde bu deneyimi tadabileceksiniz. Engebeli dağ yolları ya da patikalarda, çamura, ıslanmaya ve kirlenmeye doyup çocuklar gibi eğlenmenin tadını çıkaracaksınız. 

Atv Safari Sürüş Deneyimi

Sürüşlerde kullanılan bütün araçlar periyodik bakımlardan geçmektedir. Kullanılan güzergah en ince ayrıntısına kadar planlanmış ve düşünülmüştür. Sürüşler sırasında özel ekipman ve kasklar kullanılmakta, deneyimli tur rehberi ve sürekli gözlem halindeki ekip üyeleri ile beraber son derece güvenli bir sürüş yapılmaktadır. Geriye sadece ziyaretçilerin yaşayacakları heyecan, adrenalin ve keyif kalıyor. 

Sürüşlerinizi tekli , ikili ya da grup halinde gerçekleştirebilirsiniz. On altı yaşından büyük olan herkes bu özel aktiviteye katılabilmektedir. Şirket  ya da grup organizasyonları düzenleme şansınız bulunmaktadır. Parkur öncesinde, mola bölgelerinde ve sürüş sonrasında müthiş lezzetlerin tadını çıkarabilir ve harika bir kamp yapabilirsiniz. Tertemiz bir doğa havasının keyfini çıkarırken, kirlenmek ve ıslanmak bütün yorgunluğunuzu ve stresinizi atmanızda yardımcı olacak. 

Atv Safari Turlarımız

Atv Safari Özel Günler

ATV safari aynı zamanda özel günlerinizi kutlamanız için de son derece özel bir aktivite. Sevdiklerinizin doğum günlerini ya da yıl dönümlerinizi bu özel aktivite ile kutlayabilirsiniz. Ya da hiç beklemediği bir anda, parkurun özel bir yerinde sürpriz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Tüm özel günlerinizi, yıl dönümlerinizi ve sürpriz tekliflerinizi İstanbul Extrem ile gerçekleştirmeniz mümkün.,

Yıllar boyunca unutamayacağınız bu adrenalin dolu macerada çok özel fotoğraflar ve videolar biriktirebilirsiniz. Yıllar sonra bile bakarken büyük keyif duyacağınız bu aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kurabilir, sizin gibi eğlenmeyi ve adrenalini seven insanlarla birlikte harika saatler geçirebilirsiniz.

İstanbul Extrem, tüm ekstrem sporlarda olduğu gibi ATV safari ile de ziyaretçilerinin yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Web sitesi üzerinden satın alacağınız dijital bilet sayesinde bütün programlarınızı ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir tarihte özel bir tur programlayabilirsiniz. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza hediye edip müthiş sürprizler yapabilirsiniz. Dijital biletlere; transfer ücreti, fotoğraf ve video hizmetleri dahildir.

 

Çocuklar gibi eğlenmek, yeni yerler keşfetmek, tertemiz bir havada yenilenmek istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Günlük hayatın bütün yoruculuğunu ve stresini ATV safari ile atabilir, yeniden doğmuş gibi mutlu, enerjik ve huzurlu olabilirsiniz. 

Atv Safari Fiyatlarımız
₺500/ 1kişi
₺750/ 1kişi
₺1000/ 1kişi

₺950/ 2kişi
₺1400/ 2kişi
₺1700/ 2kişi
Aklınıza Takılan Herşeyi Bize Sorabilirsiniz

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?