atv safari turu
yamaç paraşütü
paraşüt istanbul

Gerçekleştirilmek istenen hayallere uçma özgürlüğüne kavuşmanıza yardımcı olmak bizim işimiz.

Hakkımızda

İstanbul Extrem; doğa, adrenalin, mutluluk ve özgürlüğün en büyük adreslerinden birisidir. Gökyüzünün sonsuzluğunu keşfetmek ya da doğayla iç içe unutulmaz anlar yaşamak isteyenlerin ilk durağıdır. 20 yıldan uzun süredir alanında lider olarak yamaç paraşütüne ve ATV safari ile ilgilenenlere hizmet vermektedir.

İstanbul Extrem, bünyesinde 21 uzman eğitmen bulunmaktadır. Bütün eğitmenler THK ve FAI onaylı belgelere sahip olmakla beraber THSF lisanslıdır. İstanbul Extrem ekibi toplamda 49 sertifikaya sahip olarak bu alanda öncü ve örnek bir noktada bulunmaktadır.

20 yıllık süre boyunca 20.000 in üzerindeki uçuş sayısı ve %100 hizmet memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. Tüm bu süreçte 1000’den fazla kişiyle gökyüzünün sonsuz maviliğini ya da doğanın benzersiz güzelliğini beraber keşfetme fırsatı yakalanmıştır.

İstanbul Extrem ailesi kurulduğu ilk günden itibaren yüzde yüz müşteri memnuniyeti, güvenlik, mutluluk ve özgürlük mottolarıyla hareket etmiştir. Çok büyük bir aile yapısındaki İstanbul Extrem’de tüm ekip yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimle alanında zirveye çıkmıştır.

Tüm ziyaretçilerle ilk günkü heyecan ile uçuşlar yapılmakta ya da ATV safari ile doğanın benzersiz keşfi yapılmaktadır. Ziyaretçilerin doğum günü, evlilik teklifi ya da yıldönümü gibi özel ve anlamlı günlerini beraber paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Yılın neredeyse her günü ziyaretçilerle beraber özgürlüğü, adrenalini ve çocuklar gibi eğlenmeyi hedefleyen, aynı zamanda bütün sorumluluklarının farkında olan güçlü, dinamik ve tecrübeli bir ekiptir. Gökyüzünü ve doğayı birlikte keşfetmek için İstanbul Extrem en doğru, güvenilir ve kaliteli adrestir.

Biz Kimiz ?

İstanbul Extrem olarak yamaç paraşütü ve ATV safari alanlarında hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır gönül vererek yaptığımız sporları mesleğimiz haline getirmiş bulunmaktayız. İnsanın sevdiği işi yapmasının başarılı olması için en önemli faktörlerden birisi olduğuna inanmaktayız.
2010 yılında İnter Paraşüt olarak ...

Misyonumuz

Hem yamaç paraşütü hem de ATV safaride önce güvenlik diyerek hareket etmekteyiz. Tecrübeli ve güler yüzlü bir ekip ile en özel günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Doğum günlerinizde, evlilik tekliflerinizde ya da yıl dönümlerinizde ailenizin bir üyesi gibi mutluluğunuzu paylaşmaktayız...

Vizyonumuz

Tüm dünyada en popüler sporların başında gelen yamaç paraşütü ve ATV safarinin tüm Türkiye genelinde tanınması ve aktif yapılan bir spor haline gelmesini sağlamak ilk önceliklerimiz arasındadır. Yamaç paraşütü ve ATV safari için bir kalite standartı yaratıp tüm ülke genelinde bu standarta ulaşılmasını sağlamak...

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Özgürlüğü Sınsırsız Adrenalini ve Eğlenceyi Garanti Ediyoruz. Biz Hazırız Ya Sen ?

20 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile alanında en güvenilir kurumların başında gelmekteyiz. Sizin için özel olanın bizim için de özel olduğuna inanıyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz ile aile havasında soluksuz maceralara kanat açmayı bütün kalbimizle seviyoruz. Deneyimlerimiz ile yepyeni maceralarda buluşmak üzere…

Ekibimiz
Bizi Yakından Tanıyın

Akademik birikim ve mesleki tecrübe sahibi, alanlarında uzman ve kendilerini sürekli geliştiren gelişime daima açık kadromuz ile yalnız değilsiniz.

Burhan FELEK

Kurucu

Burhan FELEK

Gizem Aydoğan

Kurucu

Gizem Aydoğan

Neşet Çorum

Y.P Pilot

Neşet Çorum

Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyiniz

Güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz sizin için haftanın 7 günü çalışmaktadır. Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 08:00-22:00 Haftasonu 09:00-21:00 saatleri arasındadır. Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Table of Contents

Canlı Destek
Canlı Destek
İstanbul Extrem
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?